Přihlášní / Registrace

Od pondělí 18.9. je otevřený obchod v Choceradech v č.p. 300- penzion Jaro. Vchod je buď zezadu přes bílé plechové dveře- zvonek, nebo zepředu z parkoviště.

Zatím jsou plně k dispozici krmné směsi, krmítka, misky pro hospod. zvířata. Dále nejprodávanější granule Happy dog, Brit Care, Chicopee pro psy a kočky Happycat, odčervení pro psy a kočky a postupně zboží doplňuji.

Platba tento týden jen hotově. 

Veterinární ordinace

MVDr. Jitka Mikešová pracuje v ordinaci ve čtvrtek a v pátek dopoledne a některé středy odpoledne. Dr. Mikešová se specializuje i na papoušky, takže ji v jejích ordinačních hodinách můžete navštívit na radu, léčbu či prevenci i s vaším exotickým opeřencem. Ordinační hodiny jsou přizpůsobeny akutním stavům a aktuální situaci.

Ordinační hodiny

Po 14h - 18h

Út 14h -18h

St 14h - 18h

Čt 9h - 13h

Pá 9:30h -11h 14h - 18h

So 9:30h- 12h

 

Operace provádím pondělí-středa dopoledne a pondělí až středa v 18h, v pátek v 18h. Ve stejnou dobu pak jsou i výjezdy za pacienty.

Přístrojové vybavení v ordinaci: Ultrazvuk, EKG, ultrazvuk na zubní kámen, elektrokauter, biochemický analyzátor krve, hematologický analyzátor krve,analyzátor Fuji na stanovení hodnot štítné žlázy T4 a TSH a od července i kortizolu

V současné době jsem dostudovala dálkově vysokou školu čínské medicíny. Studuji samozřejmě dál, takže proto jsou některé mé výpadky z ordinace. Doufám, že mé studium bude k dobru Vám i vašich mazlíčků.Všichni již asi tušíte, že klasická medicína také neni všemocná, tak proč si nepomoci několik tisíc let starou čínskou medicínou. Neni důležité vše jen nahradit , uříznout, zamaskovat, ale také léčit. Např. vysoký krevní tlak, deprese, nespavost a hlavně prevenci před vznikem závažných chorob, to čínská medicína dokáže. Tato stará medicína zkoumá, kde problém vznikl a daný orgán se snaží pomocí bylin a jehel vyléčit.

veterinahrusice@tiscali.cz
604 230 443